Koniec i nowy początek

Zawsze jest tak, że z końcem czegoś rodzi się nowy początek. A koniec nadchodzi zawsze. Takoż i nadszedł koniec bloga kawa-herbata-mleko. Dziękuję Wam, że tu ze mną byliście, dziękuję za wszystkie komentarze i całe zainteresowanie. Niniejszym zamykam tego bloga.

Ale obiecałam też nowy początek, prawda? Prawda. Tak więc zapraszam Was na mojego nowego bloga:

CUKROWA MYSZ, czyli Mysie felietony o tym i owym

Mysie felietony nie są już blogiem stricte parentingowym. W myśl słów: „pomyśl co naprawdę chcesz w życiu robić, a potem zacznij to robić” postanowiłam spełnić swoje marzenie o pisaniu i potraktowałam ten blog jako drogę do tego. Staram się, żeby był trochę bardziej profesjonalny, będę tam zamieszczać typowe felietony i ogólnie chciałabym jakoś się wybić wśród całej masy blogerów. Może ktoś mi zaoferuje współpracę? A może jak blog się rozkręci i zacznę składać CV do różnych gazet podziała na moją korzyść? Kto wie? Uważam, że nieźle piszę i mam szansę robić to co kocham za pieniądze jeśli tylko po to sięgnę. Dlatego jeśli spodobają Wam się zamieszczane tam teksty to będę wdzięczna za zaproszenie na mojego bloga znajomych, wzmiankę o nim na swoich blogach itd. Jeśli jakiś mój felieton Was zainspiruje do napisania przemyśleń na ten temat u siebie to, proszę, wspomnijcie skąd tę inspirację zaczerpnęliście. Dla Was to niewiele, a mi może pomóc spełnić marzenia. :)

Pozdrawiam wszystkich gorąco i… nie żegnam się :) Bo mam nadzieję zobaczyć się z Wami na „Mysich felietonach”, gdzie występuję już jako Cukrowa Mysz :) 

Buziaki!

Jedna myśl nt. „Koniec i nowy początek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>