Przywracanie wiary w ludzkość

Na joemonster.org jest taka seria artykułów „Przywracanie wiary w ludzkość.”

Polecam. Polecam każdemu. Szczególnie tym, którzy nie wierzą w bezinteresowność i dobro w ludziach. Polecam tym, którzy uważają, że czynienie dobra musi być na wielką skalę. Zachęcam do naśladowania :)

Nie będę przepisywała całego artykułu tylko na koniec posta podam link. Jeśli chcecie przeczytać inne części tej serii wystarczy na samym dole artykuły kliknąć guzik „w poprzednim odcinku.”

Dla leniuchów: MAŁO CZYTANIA, MOCNY PRZEKAZ, KAŻDY PUNKT OPATRZONY ZDJĘCIEM :)

PRZYWRACANIE WIARY W LUDZKOŚĆ

10 myśli nt. „Przywracanie wiary w ludzkość

 1. ~Pani S.

  Ja wierzę w ludzkość, a dokładnie w pewną jej część, więc chyba nie muszę sobie niczego przywracać. Mogłabym wprawdzie popracować nad wiarą w tę pozostałą część, ale tego się chyba nie da zrobić… ;) Ale zajrzę z ciekawości, wiedząc doskonale, że to pierwszy stopień do… :)

  Odpowiedz
 2. ~Mamuśka Mylcia

  Ja nie wierzę w bezinteresowność i dobro w ludziach. Dlaczego? A dlatego, że zawsze ktoś chce coś za coś. Sama staram się być dobra, służyć pomocą każdemu, nawet obcym. Liczę na to, że kiedyś ktoś bezinteresownie pomoże mi.

  Odpowiedz
  1. ~t.vik

   Z jednej strony nie wierzysz, ale z drugiej się starasz. To znaczy, że wierzysz, że przynajmniej ta jedna/siedmiomiliardowa część ludzkości chce być dobra i bezinteresowna :)
   Może nie jest tak źle?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>